poniedziałek, 31 października 2011

Refleksji powymiankowych ciąg dalszy:))

Wczoraj po 3 godzinach obróbki zdjęć prezentów wymiankowych i zamieszczaniu posta (gdzie modliłam się tylko aby bloger przepuścił wszystko i nie zaciął się;)) dziś parę refeksji, które mi się nasunęły w trakcie trwania wymianki. A w poście towarzyszą Wam zdjęcia wykonane przeze mnie tej jesieni :)
Powiem wam szczerze dziewczyny to był mój debiut jako organizatorki wymianki. Miałam niezłego stresa - chciałam, żeby wszystko przebiegło sprawnie, żeby wszystkie dziewczyny wywiązały się z tego co założyłam regulaminem (wiecie życie jest tylko życiem). Wiem, że może nie wszystkie osoby są w pełni usatysfakcjonowane tym co otrzymały w paczuszkach, ale nie wynika to ze złej woli osoby uczestniczącej w zabawie tylko raczej z tego, że tak na prawdę nie znamy się w rzeczywistości, nie wiemy jakie są nasze upodobania. Ale z tego co czytałam w emailach zwrotnych od was większość jest zadowolona. Ze zdjęć, które nadsyłałyście do mnie abym mogła zamieścić galerię waszych prac na blogu widziałam jakie cudownie zdolne kobiety biorą udział w wymiance:))) Podziwiam wasze zdolności - ich ogromną różnorodność i to, że większość z was nie poprzestaje na jednej formie tylko szuka dalej w czym jeszcze się spełnić. Jest to cudowne:))) Dzięki mojej zabawie poznałam wiele cudownych kobiet w świecie blogowym jest to dla mnie bardzo cenne doświadczenie. Mam nadzieję, że z niektórymi z was będzie mi dane spotkać się kiedyś w świecie realnym (co jest bardzo niesamowite wiem to po zlotach, które zapoczątkowałam na Wizażu w wątku dotyczącym decoupage). Ostatnio poznałam osobiście kolejną super osobę z forum Wizaż (na które was serdecznie zapraszam - jeśli jeszcze nie byłyście tam- super dziewczyny zwłaszcza na moim macierzystym, że tak powiem wątku czyli dotyczącym decoupage, wiele ciekawych tematów), która mimo dziwnych spojrzeń sąsiadek (mieszka w podkieleckiej wsi - ja z resztą też) dzielnie zajmuje się swoim rękodziełem i widzi w nim swoją przyszłość:)) Pozdrawiam cię Emilko z tego miejsca:* I oto w tym wszystkim chodzi moje miłe i mili:) żeby cieszyć się tym co robimy i robić to z całego serca i duszy. Ależ się rozpisałam;) ciekawe kto przebrnie przez tyle tekstu;)

Podsumowując
Życzę wam dziewczyny i panowie abyście mieli nieustającą wenę twórczą i moc marzeń bo:
"Człowiek bez marzeń jest jak drzewo pozbawione liści"
I jeszcze tylko jedno;) ponieważ obiecałam w emailach, że umieszczę linki do blogów dziewczyn, które brały udział w wymiance jesiennej robię to teraz - wybaczcie, że nie zrobiłam tego w poście niżej, ale miałam już taki ból głowy, że nie dałam rady.
Lista osób z wymianki jesiennej:)))

1)Zuzanna z Alicją
2) Czarna Cytryna z Cecyliarodzinaidom
3) Alveaenerle z Esterson
4) Rysa z Olllq
5) Edith z Katariną79
6) Paaulisska z Gala Jewelry
7) Babcia Bogumiła z Aleksandra Nut
8) Ulotne Chwile z Lucyną
9) Modrak z Cohenna
10) Loken z Puchilinką
11) Ivonn z Kasiekw
12) Ela17 z Dorotą
13) Izary z Qurą Domową
14) Justyna z Joanną  Justynko gratuluję otwarcia sklepu:)))
15) Dzikakotka7 z Etoile
16) Zmierzch Luny z Agnieszką z Odstresowni
17) Kasia z Karolą-2008
18) Ania z Marapuamą
19) Jolagry z Jotkaa
20) Majka z Katarzynką
21) Moje brzydactwa z Raeszką
22) Kaliszmade z Miką
23) Kgosia z Maggie
24) Marzena z Dzikim Imbirem
25) Dysiak z Błahostki Małej Mi
26) Igoria z Artystka26
27) Reni z Uroczysko Luny(Tworzone w bzach)I no jakbym mogła pominąć;)

ZAPRASZAM NA KOLEJNĄ WYMIANKĘ:)))) 

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE SYLWIA:*

8 komentarzy:

 1. wg mnie wzmianka była bardzo udana, nie mogę się doczekać kolejnej :) wielkie brawa dla organizatorki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Daria:* i powiem szczerze ja też nie mogę się doczekać już losowania i robienia prezentów i tego czekania na mój wymiankowy prezent:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. wymianka była cudowna :) a i ja wytrwałam w czytaniu hehe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. barzdo ci dziekuję za te zabawę..podziwiałam prace uczestniczek...wszystko takie piekne..i ile ciekawych prac:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo zadowolona z tej wymianki i dziękuję Ci Sylwio za trud włożony w jej przygotowanie ,pozastawi we mnie miłe wspomnienia ,no i oczywiście zapisuje sie na kolejną.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem bardzo dobrze wywiązałaś się z roli organizatorki.Dziękuję za wspólną zabawę i pozdrawiam!:)

  PS: dziś dotarła do mnie paczuszka;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziekuje,przeczytalam wszystko od deski do deski ;-) aż ściągnełam męża,żeby sobie poczytał ;-) Piekne prezenty, dziewczyny sie spisały na medal i Ty też Kobietko brawo!!! Dzieki jeszcze raz! Mam nadzieje,że nie raz się spotkamy.Pozdrawiam

  Emilka R. emi29w

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo się cieszę, że jesteście zadowolone z wymianki:) Emilko myślę, że spotkamy się na pewno:) Pozdrawiam Sylwia

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że zechciałaś/eś zajrzeć do mnie i zostawić po sobie ślad - to dla mnie niezmiernie ważne.