niedziela, 29 maja 2011

Czerwone Magdalenki:)


Wczoraj powstały kolczyki dla Magdaleny:) mojej przyjaciółki. Mam nadzieję, że dziś na imprezie imieninowej ucieszy się z nich. Są wykonane w jej ulubionych kolorach - czerwieni i brązie. Użyłam czerwonego korala, oraz brązowych koralików szklanych i drewnianych. A tak przy okazji wszystkim Magdalenom wszystkiego co najlepsze w dniu ich święta:)

środa, 25 maja 2011

Wiosenny wisior sutaszDziś prezentuję wam wisior jaki zrobiłam mojej mamie oczywiście na jutrzejszy Dzień Matki:) mam nadzieję, że będzie się podobał. Wisior zrobiłam z brązowego agatu palonego, turkusowego lazurytu, kremowego howlitu i szklanych koralików. Dominująca kolorystyka to zieleń. W przygotowaniu mam wisior w kolorach fioletu oraz zestawy wisior plus bransoletka w kolorach jeden zestaw czerwień z czernią a drugi połączenie brązu beżu i ecru.

poniedziałek, 23 maja 2011

Turkusowy wisiorWitajcie w niedzielę byłam na kursie sutaszu u przewspaniałej dziewczyny, która poznałam na Wizażu. Dzięki jej radom robienie biżuterii sutasz będzie dla mnie o wiele łatwiejsze. Dziękuję ci Marta za wszystkie wskazówki. A teraz prezentuję to co powstało czyli turkusowy wisior. Wykorzystałam do tego celu minerały: turkus, lapis lazuli i szklane koraliki. W przygotowaniu następne rzeczy - oczywiście na początek jakiś prezent na Dzień Mamy:)