poniedziałek, 11 stycznia 2016

Małe podsumowanie ale nie roku ;)

Witajcie serdecznie, chciałam Wam na wstępie podziękować za wszystkie życzenia i bożonarodzeniowe i noworoczne. Chciałam też odpowiedzieć na pytanie, czy prowadzę nadal blog? Tak, cały czas są wpisy tylko nie zawsze one dotyczą tego co powstaje w mojej pracowni, czyli biżuterii i już w znacznie mniejszej części decoupage. Jak widzicie pojawiaja się też wpisy związane z moją kolejną pasją, czyli fotografowaniem.
Ale dziś chciałam Wam pokazać to, czym zajmowałam się w ramach 5 akcji Biżuteryjki dla WOŚP.

To co wykonałam ja i moje dzieci dla WOŚP

A tu już wszystko i elementy i koordynacja 


W tym roku mocno zaangażowałam się w akcję i jako uczestnik i jako koordynatorka. Miałam niesamowitą przyjemność prowadzić od samego początku do końca projekt Lunarium (jeszcze dziś możecie go licytować tu: LUNARIUM. Oprócz tego projektu koordynowałam powstawanie bransletek sutaszowych, o których więcej możecie poczytać na blogu Biżuteryjki dla WOŚP, ale i licytować jeszcze dziś i jutro na aukcjach o TU. Oprócz koordynacji tak jak wspomniałam brałam udział jeszcze w projektach, gdzie wykonałam elementy jako uczestnik były to między innymi:

- element do  naszyjnika Miss Grey
- baza do bransoletki Depp ocean blue
- baza do bransoletki Fly me to the moon
- baza do bransoletki i pudełko Gwiezdny pył
- elementy do torbebki FOLK

W tej edycji Biżuteryjek dla WOŚP brały również udział moje dzieci Mariusz i Agata stworzyły śliczne serduszkowe charmsy oraz pudełka

- pudełko do breloka Wesołe ZOO
- pudełko do breloka Podróże misia
- pudełko oraz charms do breloka  Star Watch
- charms do bransoletki Uskrzydlonej

Troszkę tego było :) zapraszam Was serdecznie na aukcje, które jeszcze trwają i na bloga biżuteryjek, gdzie możecie poczytać o tym jak powstawały te projekty.

Serdecznie Was pozdrawiam Sylwia

4 komentarze:

 1. Piękny gest z Waszej strony. Żeby tak wszyscy chcieli pomagać. Robisz przepiękną biżuterię, podziwiam. Pozdrawiam cieplutko i skromnie zapraszam do siebie Kaśka z http://nostalgicznyzakatek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. jakas Ty zdolna! Ach! Cuda! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, ogromny wkład w tym roku, podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow podziwiam

  musisz byc z siebie dumna ! i z dziecioli!

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że zechciałaś/eś zajrzeć do mnie i zostawić po sobie ślad - to dla mnie niezmiernie ważne.