poniedziałek, 9 stycznia 2017

Miłość do labradorytów

Witajcie w nowym roku :)
trochę ciszy na blogu było z początkiem roku, ale chyba większość z nas musiałam pewne sprawy w nowym roku rozpocząć. Często na początku stycznia większość osób robi podsumowanie swoich prac z całego poprzedniego roku. Ja tego nie zrobię. To znaczy nie z całego roku, a z ostatniego czasu, ponieważ chciałam Wam pokazać moją ostatnie zauroczenie pewnym niesamowitym minerałem o wielu twarzach jak się okazuje. Jest nim labradoryt.
Koło labradorytów nie można przejść obojętnie - albo się je kocha za ich niesamowity ogień, który nadaje im piękna, albo nie. Gusta są przecież różne. Ja się w nich zakochałam


Moje prace z wykorzystaniem labradorytów


Nie będę Wam opisywać szczegółów każdej z tych prac, bo żadne słowa nie oddadzą piękna tych minerałów, tak jak zdjęcia nie uwidocznią wszystkich niuansów ognia, który znajduje się w labradorytach. Zapraszam więc do oglądania zdjęć :)

Naszyjnik "Sunset"Wisior "Jokasta"Wisior "Fenrir"Wisior "Persefona"Wisior "Pazyfae"Zdjęć oczywiście jest znacznie więcej, ale nie chce Was nimi zamęczać. Myślę, że te kilka pokazują piękno i różnorodność labradorytów. A mam ich jeszcze trochę w mojej pracowni więc już niedługo powstaną z nimi kolejne prace :) 

Chciałam też podziękować za możliwość wzięcia udziału w akcji Polecam RoyaLove :) gdzie za udział otrzymałam od sklepu Royal Stone śliczny prezent za udział - nie wygrałam konkursu, ale udział w nim był dla mnie czystą przyjemnością :) Dodatkowo w pasku bocznym znajduje się dla Was nowy kod rabatowy aktywny do końca roku do wielokrotnego użytku. Wystarczy wpisać robiąc zakupy PERLA7 i otrzymacie 7% rabatu na zakupy :) 

Zachęcam Was również do licytacji na aukcjach charytatywnych na Allegro dla WOŚP sukienki z apliakcją biżuteryjną, której projekt miałam przyjemność koordynować w ramach akcji Biżuteryjki dla WOŚP :)Pozdrawiam Was serdecznie Sylwia

7 komentarzy:

 1. Fantastyczne prace, wszystkie !!! Nie potrafiłabym wybrać jednego z oprawionych kamieni. Podziwiam nieustannie na FB :)
  Pozdrawiam ciepło, bo mróz nadal trzyma.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona twoimi pracami i labladorytami. Podjęłam wyzwanie i mam jeden oprawiony. Zapraszam do siebie iluveart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Labki są piękne, cudownie je oprawiłaś podkreślając ich piękno jeszcze bardziej. Gratuluję również pięknych WOŚP-owych projektów. Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne okazy :) doskonale udało Ci się podkreślić różnorodność tych kamieni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała kolekcja ,uwielbiam labradoryty za ich piękny magiczny ogień ,można podziwiać je bez końca. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda labradoryty są urzekające, mają w sobie cudowna głębię, a Ty pięknie ich urodę podkreslasz oprawą. Tworzysz przepiękną biżuterię, jedyna w swoim rodzaju :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że zechciałaś/eś zajrzeć do mnie i zostawić po sobie ślad - to dla mnie niezmiernie ważne.